SIA "BM Industrial" iesaistījies ESF projekta "Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos" realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).
Projekta realizācijas laiks: 2017. gada 27.janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.
Projekta mērķa grupa ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās.
Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda), 15% no Latvijas valsts budžeta finansējuma.

2015. gada 16. aprīlī uzņēmums "BM Industrial" iesniedza projekta iesniegumu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā finansējuma saņemšanai no Eiropas Reģionālais attīsības fonda līdzekļiem ārējai mārketinga darbībai projekta ietvaros "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings".
2015. gada 02. jūlijā starp LIAA un SIA "BM Industrial" tika parakstīts līgums Nr.L-ĀTA-15-2983 par projekta realizāciju. Projekta ietvaros 2015. gada februārī uzņēmums piedalījās izstādē "Z 2015" Leipcigā (Vācijā). Izstādes gaitā kompānijas darbinieki izveidoja biznesa kontaktus ar potenciāliem mūsu uzņēmumā ražotās produkcijas pasūtītājiem.

SIA "BM Industrial" ir noslēdzis 05.01.2014. līgumu Nr. L-ATA-14-2488 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta
"Izstāde un kontaktbirža Achilleslive 2014" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

No 25.06. līdz 10.07.2014. SIA "BM Industrial" organizēja mācību kursus kompānijas darbiniekiem programmas "Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana" ietvaros.
Programmas ietvaros SIA "BM Industrial" darbiniekiem tika pasniegts produktu cenu veidošanas un kalkulācijas procesu konfigurēšanas, finanšu uzskaites un statistikas procesu apzināšanas un aprakstīšanas un ražošanas plānošanas procesu konfigurācijas kurss.

SIA "BM Industrial" piedalījās biedrības "Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācība (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.
Apmācību projekta ietvaros tika apmācīti SIA "BM Industrial" darbinieki, kuri paaugstināja savas profesionālās prasmes, pilnveidoja ražošanas vadības kompetences, kā arī apgūva jaunas zināšanas tehniskajās jomās.

Ārējo tirgu apgūšana

2013. gada 19. martā uzņēmums "BM Industrial" iesniedza projekta iesniegumu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā finansējuma saņemšanai no Eiropas Reģionālais attīsības fonda līdzekļiem ārējai mārketinga darbībai projekta ietvaros "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings".
2013. gada 28. maijā starp LIAA un SIA "BM Industrial " tika parakstīts līgums Nr.L-ĀTA-13-1468 par projekta realizāciju. Projekta ietvaros 2013. gada maijā uzņēmums piedalījās izstādē "Связь—Экспокомм 2013 " Maskavā (Krievijā). Izstādes gaitā kompānijas darbinieki izveidoja biznesa kontaktus ar potenciāliem mūsu uzņēmumā ražotās produkcijas pasūtītājiem.

HANNOVER MESSE 2012

SIA "BM Industrial" 2012. gada 31. jūlijā ir noslēdzis līgumu ar v/a LIAA par projekta "HANNOVER MESSE 2012" īstenošanu, ko līdzfinansē ERAF.
Pateicoties šim projektam, kompānijai ir iespēja izveidot sadarbību ar Eiropas potenciālajiem klientiem. Tas attīsta uzņēmējdarbību un līdz ar to atbalstā Latvijas biznesa vides attīstību.

2011. gadā novembrī priekš firmas darbiniekiem notika divu dienu seminārs "Uzņēmuma ražošanas vadība jaunu eksporta tirgu apgūšanā".

Izstāde EXPOLATVIA 2011

Projekta "Izstāde EXPOLATVIA 2011" ietvaros uzņēmums saņēma finansējumu no Eiropas fonda ERAF, kas pārņēma pusi no izmaksām. Viens no svarīgākajiem sadarbības rezultātiem šajā programmā kļuva uzņēmuma lēmums sākt sadarbību ar v/a LIAA pēc programmas "Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".
Pateicoties šai sadarbībai kompānija īsa laika periodā izveidoja sadarbību ar Eiropas potenciālajiem klientiem, tādējādi palielinot iespēju paplašināt tirgu un uzņēmējdarbības attīstību.